از طرحهای عجیب جدا کردن زنان از مردان گفتید. کمی هم از غزه بگویید!

خانه/مقالات/از طرحهای عجیب جدا کردن زنان از مردان گفتید. کمی هم از غزه بگویید!

از طرحهای عجیب جدا کردن زنان از مردان گفتید. کمی هم از غزه بگویید!

کار ما ایرانی ها همیشه بر عکس است! به کاری که بایستی کار نداشته باشیم، کار داریم و دخالت می کنیم و هنگامی که بایستی دخالت کنیم، گوشه ای می ایستیم و نگاه می کنیم!
امروز که دیگر دل سنگ هم برای مردم بی پناه غزه می گرید، نمایندگان مجلس که به جوراب شلواری پای زنان و سگ مردم در خیابان کار دارند، به کشت و کشتار در غزه کاری ندارند و یا آقای قالباف که از خراب کردن بناهای تاریخی شهر تهران خاطر جمع شده و کار دیگری ندارد بکند، یادش افتاده که بین زنان و مردان دیوار بکشد!
یک روز شان خالی از بد و بیراه گفتن به مردم و دولتهای خود فروخته و نفروخته و مبتذل و غرب زده و استعمارگر خالی نیست و با چوب و فرقان از دیوار سفارت انگلستان بالا می روند و شاهکارهای هنری را تخریب می کنند و آبروی ملت ایران را می برند و وقتی که مردم می خواهند برای حمایت از مردم غزه مقابل سازمان ملل تجمع کنند مجوز نمی دهند!

من که متحیر مانده ام که بالاخره کدام جهت و سمت و سو را باور کنیم؟ شعار همیشگی حمایت از مردم مظلوم را و فلسطینی را که از روز اول انقلاب از آرمانشان می گفتند و می شنیدند ؟ پس چرا امروز به سختی کسی پیدا می شود که بخواهد پیشنهاد کمکی کند و اصلا طرح و برنامه ایران برای حل مشکل مردم فلسطین چیست؟
هدف از طرح موضوع اعلام جنگ و لشگر کشی به اسراییل نیست. هدف خودی نشان دادن در سیاست خارجی است که نماینده های مجلس هم مشغله ای مفید برای خود پیدا کنند. اگر ترکیه و قطر می توانند سهمی در گفتگو با حماس داشته باشند، چرا ایران نیز یکی از کشوران مدافع حقوق مردم فلسطین نباشد؟ ما که نمی دانیم دولتمردان ما چه می کنند اما دلمان می خواست که در همدردی با مردمی که هر روز دسته دسته قربانی می شوند، سخن ارجمند و خردمندانه ای می شنیدیم به جای آنکه از طرحهای قرون وسطایی آقای قالیباف بشنویم و یا از طرح مجازات و تادیب زنان به خاطر پوششان! اگر این گفته ها تحجر نیست پس مصداق چیست؟ چرا زنان ایرانی را با اعراب بادیه گرد ۱۵۰۰ سال پیش مقایسه می کنید و چرا فکر و انرژی اجتماع و مردم را صرف روزمرگی می کنید.

توسط | ۱۳۹۴-۹-۱۹ ۲۰:۵۰:۵۰ +۰۰:۰۰ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳|مقالات|بدون نظر

نظر بدهید