اهریمنی در اصفهان و در بین زنان و دختران جوانمان است

خانه/مقالات/اهریمنی در اصفهان و در بین زنان و دختران جوانمان است

اهریمنی در اصفهان و در بین زنان و دختران جوانمان است

اهریمنی که در اصفهان است، قربانیان خود را از میان زنان و دختران جوان این شهر انتخاب می کند تا بشکه نفرت و خباثت خود را بر سر آنها بریزد. گفته می شود که این اهریمن پلید بخاطر موضوع حجاب به قربانیان با اسید حمله می کند و وجه اشتراک تمامی این خانمهای جوان قربانی، نداشتن چادر سیاه بوده است.
اهریمنی که به روشنایی می تازد و در تاریکی جهل و تعصب مانده است را تا امروز به حال خود گذاشته اند تا در این شهر زیبا و تاریخی دست کم چهار ۴ بی گناه را قربانی کینه توزی خود کند.
گزارشهای رسمی می گوید ۴ زن جوان مورد جمله اسید پاشان قرار گرفته اند، اما گزارشهای غیر رسمی می گوید که تعداد قربانیان بیشتر است. پدر سهیلا جلوه، یکی از این قربانیان که بینایی کامل یک چشم خود را از دست داده و دیگری تنها ۳۰ درصد توان دید دارد گفته که هنگام مراجعه به کلانتری به وی گفته اند که ۶ پرونده مشابه دیگر نیز از آن محل بخصوص وجود دارد.
هر چه که باشد، یکنفر یا ده نفر قربانی، شرارتی سیاه و پلید به خود این اجازه را داده که مرتکب چنین جنایت دهشتناکی شود و روزها است که در شهر می گردد و کسی نیز تاکنون آنها را دستگیر نکرده. البته امروز شنیدیم که قائم مقام وزیر کشور از بازداشت چند متهم در ارتباط با پرونده اسیدپاشی اصفهان خبر داده است. چرا پلیس اصفهان زودتر دست به کار نشد و حداقل با خبر رسانی عمومی زنان شهر را هشدار نداد که بیشتر مراقب خود و اطرافشان باشند؟ و در نهایت وقتی که قوه قضاییه و نهادهای مرتبط با موضوع بدحجابی و بی حجابی، اینچنین در مقابل زنان کشور صف کشیده و از برخوردهای فیزیکی و شدید سخن می رانند، نتیجه آن چیزی نیست بغیر از ایجاد فضایی برای سوء استفاده دیوانگان، جانیان فطری و بیماران جنسی و روانی که به نام افراط گرایی و دین به جان زنان و دختران مردم بیافتند.
بیشتر افراد گروههای فشار که معلوم نیست از کجا و چگونه در سطح شهر نازل می شوند، بیمارانی روانی و بیکار هستند که دغدغه ای در زندگی ندارند بجز خالی کردن عقده های شخصی اشان با استفاده از ابزار قانونی و نیمه قانونی و گرنه به آنها چه ارتباطی دارد که بخواهند مجری قانون باشند؟
و دسته ای از این بیماران روانی با فکرهای شیطانی و پلید تبدیل به اسید پاش می شوند که به ما بیشتر اهریمن درونشان را نشان دهند. چه انسانی بی دین و با دین حاضر می شود که زنی را برای ابد از زندگی اجتماعی و پیشرفت و سازندگی محروم کند؟
بسیاری روزانه در ایران اعدام می شوند که این اعدامهای گسترده باعث انزجار همگان شده است. از قاچاقچی تا دزد و شرور و مخالف مسلح و کافر و ملحد و فعال سیاسی مخالف و هر که را که بگویید اعدام می کنند و به اندازه ای قبح این عمل از بین رفته که جامعه یکسره مخالف حکم اعدام حتی در موارد ضروری شده است.
اگر بخواهند این اسید پاشان را اعدام کنند که قطعا درس عبرتی برای سایرین باشد قطعا مقاومت بسیاری انجام خواهد گرفت در حالی که برای عبرت دیگر سایر سیه دلان که محل امنیت اجتماعی مردم هستند ضروری است. آنوقت آقای جنتی می گوید که بعضی وقتها نام افراد را که می پرسی حکم اعدامش را هم می دهی چرا که جنایت و فساد آنها مشهود و مشهور است. کسی از آقای جنتی بپرسد، آیا پاشیدن اسید بر صورت زنان و دختران مردم از بارزترین جنایات نیست؟ گیریم که تبهکار جانی شناخته نشده و بی نام و نشانی نیز باشد!
حالا که کار از کار گذشته، دولت چه می تواند برای حمایت و معالجه این زنان و دختران معصوم انجام دهد؟ آیا تبهکاران به سرعت به پنجه عدالت سپرده می شوند؟

توسط | ۱۳۹۴-۹-۱۹ ۱۷:۰۶:۵۶ +۰۰:۰۰ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۳|مقالات|بدون نظر

نظر بدهید